події
інтерв'ю
no comment
лекції
дайджест
Приціл
телятина
про проект
контакти
архів
летючка
Підписка
Вибори та ЗМІ
RSS
MediaSapiens
блоги
Сергій Кейн
Нацвідбір Євробачення перетворився на батл - Сергій Кейн 17:04 28.02.2017
Сергій Кейн, головний редактор музичного видання Comma.com.ua
Алексей Мацука
Донецкий журналист: «Власть должна создать беженцам с Донбасса "зеленый коридор", который не ведет в сарай» 09:07 21.04.2015
Журналист, глава правления Донецкого института информации
Евгений Лауэр
Евгений Лауэр: "В военное время говорить о свободе слова преступно" 10:00 30.08.2014
Журналист
Сергій Солодкий
Дипломати, виявляється, матюкаються, або Як українські ЗМІ потрапили у пастку 09:10 17.02.2014
Журналіст-міжнародник
Олександр Михельсон
Писали, що його застрелили, а насправді його зарізали 09:00 29.04.2013
Оглядач "Цензор.net"
Усі блоги
 
Архів
21:00 16.08.2016
Олімпіада в Бразилії пройшла екватор. Разом із тим у суспільстві «накипіли» претензії до офіційного транслятора змагань в Україні. Зокрема, чи не найбільшою причиною невдоволення до «UA: Першого» стала відсутність показу виступів кількох українських спортсменів.
20:31 11.08.2016
Зйомки на телефон, загублена флешка із начиткою для ведучого, невблаганний дедлайн та суворі журналістські стандарти, – «Відеотека» відвідала Школу універсальної журналістики UA:Першого, яка готує випуск новин студентів, та зафіксувала найцікавіші моменти. Тренери школи Ігор Куляс та Олександр Макаров розповіли про особливості навчання мультимедійних журналістів, а студенти – про бажання якнайшвидше створити суспільне мовлення, яке є для них важливішим, аніж висока зарплатня на комерційних каналах. Стежити за роботою студентів Школи можна у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram.
19:20 10.08.2016
Рок-весло, гніздо тарантула, алкоголь Девіда Боуі та гільза від снаряду із зони проведення АТО – все це можна побачити у київській студії, з якої мовить мережева радіостанція Radio Roks. Оксана Шавель, директорка радіостанції, провела для «Відеотеки» своєрідну інвентаризацію «рок-музею» студії та розповіла про відпустку ведучих ранкового шоу «Камтугеза»
08:57 05.08.2016
«Коли коментатор коментує футбольний матч він – вболіває за свою команду. Проте, він не може замовчати забитого чи пропущеного голу. Він може критикувати власну команду і лаяти суперників, проте випускати основоположних фактів він не може», – такі стандарти спортивної журналістики Олександр Михельсон пропонує перейняти колегам, котрі висвітлюють бойові дії та внутрішньополітичні конфлікти на території України. Протистояння ліберальних та патріотичних журналістів та відповідальність журналістів в умовах гібридної війни – тема чергового блогу оглядача «Цензор.net».
13:35 03.08.2016
Після п’яти місяців роботи радіостанції Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України «Армія FM» її куратори вирішили провести акцію «День відчинених дверей», аби кожен міг побачити, як «живе» станція та її працівники.
19:07 01.08.2016
«Наша історія починається з того, що ми намагаємось допомогти нашій героїні встановити, куди подівся її дід, котрий був українським етнографом, розстріляним у 1938 році. Ми намагаємось допомогти їй розкопати цю справу і знаходимо купу історій українських істориків, розстріляних у кінці тридцятих років. Ми спробували зрозуміти, за що ж їх розстріляли. Коли ми починаємо підіймати ці факти, то ми виходимо на колосальну фальсифікацію та крадіжку нашої історії», – розповідає автор документального проекту «Україна. Повернення своєї історії» виробництва «1+1» Акім Галімов. Чим здивує глядачів історичний документальний фільм, зйомки якого наразі проходять на ВДНГ у Києві та який вийде в ефір на День Незалежності України, – у відеорепортажі «ВідеоТеки».
09:07 29.07.2016
«Київ нас не чує», «Ніхто нам не пояснює концепцію суспільного мовлення», «нам складно працювати якісно, коли платять копійки» – такі думки не раз лунали від представників філій НТКУ (колишніх ОДТРК). Щоб почути про проблеми під час переходу на суспільне мовлення в областях та обговорити наступні кроки реформи, громадська організація «Детектор медіа» 25 липня провела засідання за круглим столом у Тернополі на тему «Очікування від Суспільного мовлення в регіонах». Найцікавіші репліки учасників обговорення – у матеріалі «ВідеоТеки».
20:30 25.07.2016
Протягом останньої, четвертої сесії восьмого скликання Верховної Ради України для висвітлення роботи народних депутатів акредитувалися майже 500 представників ЗМІ. Загалом же зареєстрованих медійників у парламенті – понад чотири тисячі. Багато з них досі жодного разу не опублікували матеріали про діяльність законодавчого органу. Водночас особливість вітчизняного законодавства не дає можливості позбавити їх права працювати в парламенті.
21:20 12.07.2016
11 червня відомий український журналіст та телеведучий Андрій Куликов провів у статусі ведучого політичного ток-шоу «Свобода слова» на каналі ICTV свій останній ефір. До цього він вів програму протягом дев’яти років.
20:57 10.07.2016
Чому ініціатива перейменувати вул. Леніна на вул. Джона Ленона на Закарпатті в рамках декомунізації викликала суспільний резонанс? Про це під час майстер-класу розповідає експертка організації конфліктологів Egalite International Тетяна Виговська-Каменко. Вона з допомогою конфлікт-аналізу пояснює, як медіа «підкидали дрова» у дане напруження, котре, за словами лекторки, журналісти зображували як ціннісний конфлікт між прихильниками та противниками декомунізації. Також Тетяна Виговська-Каменко під час лекції пояснює, яким чином медіа можуть долучитися до вирішення подібних суперечок у суспільстві.
16:38 10.07.2016
Як з’ясувати, чи є стаття в інтернет-ЗМІ фейком, провівши фактчекінг ілюстрації до матеріалу? Про це на прикладі «новини» про вирощування в Чернівецькій області ананасів розповідає учасник проекту StopFake Артем Бабак в третій частині майстер-класу. Зокрема, він пояснює принцип дії спеціального антифейкплагіну RevEye Reverse Image Search, який встановлюється у браузери. Також Артем Бабак описує принципи перевірки достовірності фото у матеріалах веб-медіа з допомогою онлайн-проекту TinEye, а також відомих пошуковиків Google та Bing.
18:00 07.07.2016
Як відшукати фотографії очевидців катастрофи у Twitter та інформацію про час і дату падіння літака, використовуючи дані Google Maps? Які пошуковики знаходять найбільш релевантні пости та зображення у Facebook і Twitter? Як Facebook допомагає встановити місцезнаходження народних депутатів? Які онлайн-інструменти створюють фейки від імені ОБСЄ та Обами? Про це – у другій частині майстер-класу Артема Бабака, учасника проекту StopFake.
00:21 02.07.2016
У Києві відбулася презентація мультимедійної книги репортажів науковця, історика та журналіста «Громадського радіо» Марти Дичок «Ukraine’s Euromaidan. Broadcasting through Information Wars with Hromadske Radio». До книги ввійшли 42 репортажі, які вона робила для «Громадського радіо», починаючи з початку Євромайдану.
09:21 01.07.2016
«Многие журналисты, которые работают на политических процессах, так или и наче представляют, на какой они стороне. Чаще всего это сторона защиты», – говорит во второй части лекции об особенностях работы СМИ на политических судебных процессах в России журналист российского бюро «Радио Свобода» Антон Наумлюк.
11:49 29.06.2016
«Пока вы освещаете судебный процесс в РФ – вам ничего не грозит. За вами ездят все время, следят, на вас даже хулиганы не могут напасть», – рассказывает об «опеке» российских властей над журналистами Антон Наумлюк, корреспондент российского бюро «Радио Свобода». Все это касается лишь работы на конкретном судебном процессе, на который журналист получил аккредитацию.
19:22 26.06.2016
Для легальной работы в российских судах иностранные журналисты должны в первую очередь получить аккредитацию в МИД РФ. Об этом в лекции об особенностях работы СМИ на политических судебных процессах в России рассказывает журналист российского бюро «Радио Свобода» Антон Наумлюком. Он освещал судебные процессы в России над украинцами «дела Сенцова», Надеждой Савченко, Николаем Карпюком и Станиславом Клыхом.
18:34 23.06.2016
«Самая большая проблема, которая есть сейчас на территории неоккупированной Луганской области, – это то, что у нас не осталось ни одной типографии. Мы тиражируемся в Харьковской области. На доставку уходят практически сутки. Это самый нелепый показатель, на который мы никак не можем повлиять», - рассказывает о трудностях, с которыми столкнулась «Телегазета» (Старобельск, Луганская область) ее издатель Дмитрий Климанов. По словам медиаменеджера, издание приносит прибыль. О том, как газете удается быть рентабельной на фоне войны и сложной экономической ситуации, - в интервью Дмитрия Климанова «Видеотеке».
<<<
<
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
>
>>>
Всього записів: 2494   Всього сторінок: 147