події
інтерв'ю
no comment
лекції
дайджест
Приціл
телятина
про проект
контакти
архів
летючка
Підписка
Вибори та ЗМІ
RSS
MediaSapiens
блоги
Сергій Кейн
Нацвідбір Євробачення перетворився на батл - Сергій Кейн 17:04 28.02.2017
Сергій Кейн, головний редактор музичного видання Comma.com.ua
Алексей Мацука
Донецкий журналист: «Власть должна создать беженцам с Донбасса "зеленый коридор", который не ведет в сарай» 09:07 21.04.2015
Журналист, глава правления Донецкого института информации
Евгений Лауэр
Евгений Лауэр: "В военное время говорить о свободе слова преступно" 10:00 30.08.2014
Журналист
Сергій Солодкий
Дипломати, виявляється, матюкаються, або Як українські ЗМІ потрапили у пастку 09:10 17.02.2014
Журналіст-міжнародник
Олександр Михельсон
Писали, що його застрелили, а насправді його зарізали 09:00 29.04.2013
Оглядач "Цензор.net"
Усі блоги
 
Ви тут: Головна >> блоги >> Розбещені російські "звьозди" вимагають гонорарів за інтерв'ю!
Розбещені російські "звьозди" вимагають гонорарів за інтерв'ю!
Сергій Смальчук 2011-07-09 08:40:00
Піар-директор Анфіси Чехової зажадав грошей за кілька хвилин зйомки, а Нікіта Джигурда...
Російські зірки не першої свіжості й зовсім не з ...
Коментарі: Додати коментар:
Коментарі: Додати коментар:
Статус:
Код з картинки:
Ім'я:
Коментар:
anatoilan
22:11 16.07.2011
Hi! Не могли! Жаль,але це правда!
Режиссёр
10:21 15.07.2011
Абсолютно согласен с Ярославой. Интервьируемый есть соавтором Вашего интервью. И почему-то Вы, Сергей, этим можете зарабатывать, а он нет. К тому же, Вы не из своего кармана должны платить. Любая телекомпания имеет достаточно средств, чтобы профинансировать подобное мероприятие. Так что, всё честно должно быть. Или нет?...)
Ярослава
17:11 14.07.2011
Сергію, ну Ви ж самі пишете, що Вам миліші другосортні росіяни за вищосортних українців, бо їх "поки дивляться краще... Принаймні, це засвідчують рейтинги. А це... на ТБ далеко не останній чинник". А Вам рейтинг треба для чого? Правильно - щоб заробити побільше грошей. То чому ж Ви маєте за рахунок вторсировини заробляти, не ділячись з вторсировиною прибутками? Тут для мене логічна нитка обривається. Ви за їхній рахунок збагачуєтеся, а вони за це нічого не мають. Це майже контрафакт: вторсировина видушує із себе щось смачне для вашого глядача, а ви потім користуєтеся цим на свій розсуд і у своїх інтересах. А як же співавторство у інтерв'ю і права співавтора?:)
Marta
18:33 12.07.2011
А про Малахова, а про Рудьковську.. Та й Наталочка Корольова, віднедавна, лише за гроші спілкується з журналістами. останній раз, коли я була в Москві, хтось з місцевих селебрітіс відкритим текстом сказав, що московські звьозди зараз тільки в Україні й заробляють...
Marta
18:32 12.07.2011
А про Малахова, а про Рудьковську.. Та й Наталочка Корольова, віднедавна, лише за гроші спілкується з журналістами. останній раз, коли я була в Москві, хтось з місцевих селебрітіс відкритим текстом сказав, що московські звьозди зараз тільки в Україні й заробляють...
Смальчук
20:42 09.07.2011
Ні, хвилиночку. Давайте по пунктах: по-перше, я казав про момент, який стосується запрошення російських «звйозд» (часто – дійсно третьосортних) до ведення тих чи інших програм і телешоу. В той час, коли, як показує досвід, можна шукати потенційних зірок у тих же театрах, приміром (як на мене – один з найяскравіших прикладів та ж Лілія Ребрик на СТБ). Якщо ж Ви думаєте, що в повноваженнях випускового редактора (а саме так називається, моя посада у «Козирному житті») визначати кадрову політику каналу – то ви дуже помиляєтесь. А от стосовно появи російських більш чи менш публічних обличь у матеріалах програм, подібних тому ж «Козирному життю», то тут ситуація наступна. Як довго Ви зможете дивитись – з програми в програму – на, скажімо, Потапа, Білик, Лободу, Гришка, Сумську і т. д.? Тих, кого в Україні можна назвати в більш-менш традиційному розумінні слова «зірками» можна перерахувати мало не на пальцях. І для журналіста не може бути першочерговим завданням «запалювати» нові імена. Допомогти – так. Але кожен має займатися, в першу чергу, своєю справою. Співаки і їхні продюсери – робити щось для того, аби їх знали не лише по появі на тусовках, актори – по можливості десь зніматися (нехай і в тій же Росії – бо там є бодай якийсь ринок) тощо.
І, зрештою, як би неприємно мені, як людині було спілкуватися і ставити в ефір, як Ви сказали, третьосортну російську вторсировину, але її, на жаль, поки дивляться краще, ніж наявних на сьогодні вітчизняних «Stars №1». Принаймні, це засвідчують рейтинги. А це, як Ви, очевидно, знаєте, на ТБ далеко не останній чинник (див. мій блог №1  ).
Nana
13:58 09.07.2011
якийсь провал в логіці.
українські є хороші, але за коментарями ви звертаєтесь до третьосортної російської вторсировини. хто ж їх піарить і хто з них робить медіаікон, як не ви - РЕДАКТОРИ??? чому ви взагалі до них звертаєтесь, якщо ж знову - ви самі в кінці відео кажете - що є достойні українські, треба тільки трохи з ними попрацювати. хто ж з ними працювати буде як не ви?????