На питання про свої враження від програми «Донбас:чесно» Костянтин Грубич відповів: «Починаючи з травня 2015 року моє життя трішечки змінилося. Саме тому, що в ньому з’явився соціальний проект – ток-шоу “Донбас:чесно”. Абсолютна нова для мене сторінка у творчості – несподівана, адже за останні роки прикипів до споживацьких тем».
Телеведучий акцентує, що громадська організація «Телекритика» завдяки підтримці донорів надала можливість побувати на Донбасі великій кількості регіональних журналістів, які мали можливість підготувати матеріали для своїх редакцій. Також вони готували й сюжети для програми «Донбас: чесно» – прямо зі звільнених територій.
«Завдяки такій співпраці я сам відчув себе не споглядачем, а немов би учасником процесу, – каже пан Грубич. – Тим більше це цікаво, що, по суті, в ефірі я залишався єдиним, хто об'єднував різних співтворців проекту, як постійний ведучий програми».
«Я на першому випуску дав обіцянку, що побуваю на Донбасі. Там я багато разів бував, десятки разів, але до конфлікту. І я вже цю обіцянку виконав. Я був у Краматорську. Звичайно, не там, де кулі, де міни, але все ж таки я відчув, чим дихає там народ. Я побачив, що це звичайні люди, які хочуть миру, в першу чергу, які хочуть визначеності, які хочуть, щоб у Донецьку все ж таки була українська влада, які відчули, що те, що відбулося на їхній рідній землі – це фатальна помилка, це якісь ігри сильних світу цього, і, як то кажуть, нога попала в колесо, і як витягти ногу з цього колеса», - розказує про свій досвід ведучий «Донбас:чесно».
Детальніше про враження Костянтина Грубича дивіться в нашому матеріалі на «ВідеоТеЦі».
Нагадаємо, ток-шоу «Донбас: чесно» виробляє ГО «Телекритика» у партнерстві з Асоціацією польських журналістів у рамках Польсько-канадської програми підтримки демократії за підтримки програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).