
Роботу на Громадському радіо журналісти (а їх сьогодні у команді "майже 15", за словами Андрія Куликова) вважають своєю громадянською позицією та святим обов'язком. "Все робиться на ентузіазмі та героїзмі кількох навіжених, яким в принципі є чим займатися в житті",- каже Юрій Макаров, котрий також має на Громадському свій подкаст.
1-го грудня радіо "Європа плюс", що мовить на 107 FM, звернулось до команди Громадського радіо із ініціативою спільними силами проводити марафон "Євромайдан онлайн".
На початку грудня вперше за 8 років сів у прямий ефір й відомий український правозахисник Максим Буткевич, що також у різні роки працював кореспондентом та редактором у ньюз-румах на СТБ, «1+1», «Інтері», в українській секції Всесвітньої служби Бі-Бі-Сі у Лондоні. "Мовлення відбувається, як вказуємо в ефірі, з маленької студії у центрі столиці - "Радіобару" на вулиці Шота Руставелі, 12. "Радіобар" - це, і справді, просто бар. У таких дивних умовах я не працював навіть з намету посеред чистого поля, де стояв табір протестувальників неподалік шотландського Ґленіґлз (там був лише текстовий апдейт Індимедії за чудовим Інтернет-каналом, який з нічого зробили диво-айтішні протестувальні інженери). У барі є базова студія. Настільки базова, що туди неможливо включитися навіть з телефону. Тому нам залишається лише запрошувати гостей наживо - і спасибі велике, що вони приходять",- написав сьогодні у своєму фейсбуку Максим.
Днями "ВідеоТеКа" навідалась до "Радіобару" та поспостерігала за роботою команди Громадського радіо...

Джерело фото - блог Ірини Славінської, фейсбук Громадського радіо