події
інтерв'ю
no comment
лекції
дайджест
Приціл
телятина
про проект
контакти
архів
летючка
Підписка
Вибори та ЗМІ
RSS
MediaSapiens
блоги
Сергій Кейн
Нацвідбір Євробачення перетворився на батл - Сергій Кейн 17:04 28.02.2017
Сергій Кейн, головний редактор музичного видання Comma.com.ua
Алексей Мацука
Донецкий журналист: «Власть должна создать беженцам с Донбасса "зеленый коридор", который не ведет в сарай» 09:07 21.04.2015
Журналист, глава правления Донецкого института информации
Евгений Лауэр
Евгений Лауэр: "В военное время говорить о свободе слова преступно" 10:00 30.08.2014
Журналист
Сергій Солодкий
Дипломати, виявляється, матюкаються, або Як українські ЗМІ потрапили у пастку 09:10 17.02.2014
Журналіст-міжнародник
Олександр Михельсон
Писали, що його застрелили, а насправді його зарізали 09:00 29.04.2013
Оглядач "Цензор.net"
Усі блоги
 
Ви тут: Головна >> no comment >> Як Княжицький і Мірошниченко влаштували Зурабу Аласанії перехресний допит
Як Княжицький і Мірошниченко влаштували Зурабу Аласанії перехресний допит
Ігор Меделян 2014-04-17 09:05:00
Найцікавіші моменти вчорашнього засідання Комітету ВР з питань свободи слова - у нашому відео.
На вчорашньому засіданні Комітету з питань свободи ...
Популярність матеріалу:
Голосів: 0
x1
Коментарі: Додати коментар:
Коментарі: Додати коментар:
Статус:
Код з картинки:
Ім'я:
Коментар:
Раїса Стоян, Суми
20:48 19.04.2014
Річні тематичні плани розписані по секундах, на мій погляд, чи не найбільша проблема НТКУ та регіональних державних компаній. Так зване "держзамовлення" - найбезглуздіший пережиток радянської системи планування. Творчі групи, а по суті редактори, принаймні в ОДТРК, тільки те й роблять, що виконують план. Про якість передач, звісно, не йдеться. Дійсно, необхідні радикальні зміни не лише в організації технологій телевиробництва, а й методики фінансування компаній.
Серж
13:14 18.04.2014
Правильно, Зурабчик, почав з головного - з НЕРУХОМОГО МАЙНА !!! Зараз всі ці ліквідаційні комісії запрацюють на повну катушку....Як то кажуть - по накатаній....А стосовно незалежного керівника УТ-1...- це просто смішно ))...Хто башляє? КАБМІН...Які ще питання? Якій КАБМІН, такі й новини....Подивився я б на цього генія журналістики місяців 3-4 тому....А зараз звичайно всі стали героями, а герої справжні - це ті люди, які в ті часи, на такому каналі, по при все намагалися якось надавати більш-меньш правдиву інфу, а не ту, яку від них вимагали.....Але зараз в них звичайно ж всі будуть плювати...Давай, Зураб, звильняй людей, роби те, для чого тебе туди призначили...ЮЛЯ скоро з тебе буде питати так, як питав Вітя з тих, кого ти звільняєш. Питання в тому, чи будеш ти здійснювати такий супротив і саботаж цим "маленьким проханням", як це робив до тебе колектив НОВИН УТ - 1
Олег
13:46 17.04.2014
Лієв там не ПОТРІБНИЙ. і ще одне. Здається, ні для кого не таємниця, що люди на НТКУ ставаляться для забезпечення правильної полтиічної лінії. ВІн - людина Авакова. Аваков - Батьківщина. То ж будуть гнути лінію ЮВТ. Якщо не так - докажіть. Вже її поява на Першому переважає всіх інших кандидатів у презики.
Олексій Мазур, Дніпропетровськ
12:44 17.04.2014
Зураб Аласанія дуже захищає свого заступника Лієва, якого і Томенко, і Мірошниченко під час засідання прирівняли до посібника окупантів за його позитивні висловлення про "зелених чоловічків" . Тут явно щось не чисто. Відчувається якась особлива зацікавленність Аласанії в Лієві. Відповідей на запитання, чому саме він, а не хтось інший - не дає, уникає її. Попри одіозність Лієва, попри його прихильність до пр, попри висловлювання Лієва про окупаційну владу в Криму, що, мовляв, нічого страшного не відбулося, Алієв відстоює свого заступника без очевидних на те причин. Значить ці причини в підкилимній, непублічній площині. Через Фейсбук надіслав гендиректору НТКУ Зурабу Аласанії питання:

1. Яким чином на вашому медійному горизонті всплила персона екс-міністра туризму Криму Лієва як підходяща кандидатура на посаду заступника гендиректора НТКУ? Ви з ним давні знайомі, друзі чи як? Чи ви такий прихильник його управлінських талантів? Слід розуміти, у всій Україні кращого менеджера немає? На держпідприємствах та приватних фірмах теж є високопрофесійні менеджери, фахівці в галузі управління. То чому саме Лієв, а не хтось інший? Запропонувати Лієву посаду - це ваша ідея чи вам її хтось підказав?

2. Ви називаєте Лієва доктором наук, а сам він в інтерв'ю Укрправді каже, що є кандидатом наук управління. То хто ж він: кандидат чи доктор?

Отримана від Аласанії відповдь ошелешила своєю лаконічністю. Вона складалася з єдиного слова: "Здравствуйте". На що відписав йому: "Вітаю". От і поговорили.