100 мільйонів доларів віддали інвестори "Інтера" за 29% акцій, які донині належали росіянам. У парламенті цю звістку сприйняли досить оптимістично, утім, дехто із депутатів - колишніх медійників новину сприйняв досить обережно.
"Я думаю, що в оперативне управління "Інтера" росіяни давно не втручалися і де-факто давно не мали до нього прямого відношення", - каже депутат від БПП Вадим Денисенко. - "Але давайте подивимося на топ-менеджерів, які працюють на цих телеканалах. Це, переважно, вихідці з Росії, люди, які мають абсолютно проросійське мислення, проросійське бачення і їхнє життєве кредо це - "ми з Росією по жизні".
Депутат попередніх скликань Андрій Шевченко сподівається, що "для Інтера - це дуже серйозний сигнал. Що треба ставати на позиції українські і треба діяти в інтересах суспільства". На думку Шевченка, ситуацію слід розглядати і в контексті протистояння власників найбільших медіагруп України: "З точки зору олігархічних воєн, вийшла дуже цікава ситуація. Мабуть, у Коломойського і у його людей була спокуса зробити життя дуже складним для Інтера. А по факту вся ця історія допомогла Фірташу і Льовочкіну викупити телеканал у росіян".
Позитивно прокоментувала звістку член "Народного фронту" - голова парламентскього комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар:
""Це серйозний успіх коли Фірташ з Льовочкіним нарешті позбулися частки російської".
Віталій Павленко з "Опозиційного блоку" натомість звинуватив "Народний фронт" у тому, що ця політсила своїми законопроектами з посилення медіабезпеки тиснула на власників "Інтера" і змусила їх продати канал, тим самим профінансувавши "опонента України".