Ви тут: Головна >> події >> Олександр Ткаченко: Від заборони російського контенту українські телекомпанії тільки виграють
Олександр Ткаченко: Від заборони російського контенту українські телекомпанії тільки виграють
Діана Поладова 2015-02-15 09:00:00
Українські телеканали давно вже мали розпочати виробництво власного контенту, але вони продовжують купувати російські серіали. Законопроект №1317, який забороняє розповсюдження в Україні фільмів російського виробництва, має спонукати наших телеменеджерів виробляти свій продукт, переконаний гендиректор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко. Дивіться продовження його дискусії із Зурабом Аласанією щодо культури та пропаганди.
«Бюджет Держкіно два роки тому був 50 мільйонів ...
«Бюджет Держкіно два роки тому був 50 мільйонів гривень. Тоді ж українські канали інвестували в російську телеіндустрію приблизно 250-300 млн доларів. За ці гроші було цілком реально розпочати власне виробництво», - розповідає Олександр Ткаченко.
Водночас гендиректор «1+1 медіа» звертає увагу на те, що нині закон №1317, який забороняє розповсюдження в Україні фільмів російського виробництва, а також фільмів, що пропагують правоохоронні органи, збройні сили, інші військові чи силові формування РФ, у «підвішеному стані». ПоправкаОлега Ляшка призвела до того, що підписання закону Президентом опинилося під питанням.
Зі свого боку Зураб Аласанія наголошує, що Суспільний мовник «не потягне» виробництво серіалів, адже лише одна серія на сьогоднішній день коштує 40 тисяч доларів. «Якщо Олександр має величезний холдинг та може про це думати, то ми – ні. Він пропонує долучитися до створення, але я не можу нічим бути йому корисним. Щоб з тобою ділилися контентом, треба хоч якось брати участь в його виробництві, а я не можу», - зізнається гендиректор НТКУ.
Дивіться другу серію дайджесту, до якого увійшли найяскравіші моменти дискусії «Культура vs пропаганда» за участі Олександра Ткаченка та Зураба Аласанії (перша частина цього дайджесту - тут).
Нагадаємо, дискусія щодо створення і розвитку суспільного мовлення в Україні відбулася у рамках проекту «Культура vs пропаганда», що впроваджує простір Fedoriv Hub. В основі проекту - серія розмов, де учасники обговорюють одну з тем: література, мистецтво, історія, кіно, освіта тощо. Модерувала дискусію виконавчий директор ГО "Телекритика" Діана Дуцик.
Дискусію між Іреною Карпою та Любком Дерешем можна переглянути ТУТ.
украинские студии ничего не вкладывали в производство : снимали или под заказ , или сразу на русские деньги . А кто платит, тот и командует каких актеров привлекать. Во всей этой индустрии были заняты толпы людей, получающих приличную зарплату. Наше техническое обеспечение ничем не уступало русскому и тем более белорусскому. Сейчас Москва запретила работать с украинцами, а это значит, что развития теперь не будет. А Ткаченко тут как тут : в условиях отсутствия конкуренции можно платить копейки, держа людей за быдло. Вот если бы в такой ситуации предложить достойные условия , тогда бы и продукт был был конкурентным, глядишь и запрещать ничего бы не понадобилось - свое бы с удовольствием смотрели.
А-95
18:15 15.02.2015
Ткаченко хоч яку копійку дає на виробництво.А Аласанія тільки лозунги з десятого поверху кидає.Знімальні групи вимушені за особистий рахунок на зйомки їздить.І це називається суспільним?