події
інтерв'ю
no comment
лекції
дайджест
Приціл
телятина
про проект
контакти
архів
летючка
Підписка
Вибори та ЗМІ
RSS
MediaSapiens
блоги
Сергій Кейн
Нацвідбір Євробачення перетворився на батл - Сергій Кейн 17:04 28.02.2017
Сергій Кейн, головний редактор музичного видання Comma.com.ua
Алексей Мацука
Донецкий журналист: «Власть должна создать беженцам с Донбасса "зеленый коридор", который не ведет в сарай» 09:07 21.04.2015
Журналист, глава правления Донецкого института информации
Евгений Лауэр
Евгений Лауэр: "В военное время говорить о свободе слова преступно" 10:00 30.08.2014
Журналист
Сергій Солодкий
Дипломати, виявляється, матюкаються, або Як українські ЗМІ потрапили у пастку 09:10 17.02.2014
Журналіст-міжнародник
Олександр Михельсон
Писали, що його застрелили, а насправді його зарізали 09:00 29.04.2013
Оглядач "Цензор.net"
Усі блоги
 
Архів
09:00 05.04.2017
21 березня 2017 року Наглядова рада публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» на черговому засіданні оголосила кандидатів на вакантну посаду голови правління суспільного мовлення. На крісло очільника суспільного претендують вісім кандидатів. «Відеотека» пропонує глядачам ближче познайомитися з двома із них – з Олегом Наливайком, головою Держкомтелерадіо з 2014 року і дотепер та Мареком Сіерантом, громадянином Польщі, фрілансером, спецкореспондентом на TV Republika і TV Polsat.
11:56 21.03.2017
«Единственная главная причина наших бед – это то, что не работает экономика. Газеты, редакционные коллективы должны зависеть, боюсь этого слова, оно такое оскорбительное для всех нас – от подачек», - уверен Александр Швец, главный редактор газеты «Факты». Об этом он рассказал в первом интервью в рамках нового спецпроекта Detector Media - «Журналистика независимой Украины: первые 25 лет».
16:55 02.03.2017
2 березня у прокат вийшов повнометражний український фільм «Інфоголік». Романтичну комедію зняли на замовлення телеканалу НЛО TV, спільно з Idea Production, студією «Мамахохотала» та «Кінокомпанією ММД». Орієнтовний бюджет фільму – приблизно $100 тис. Як режисерам Валентину Шпакову та Владиславу Климчуку вдалося зняти повнометражну стрічку з суперзіркою української естради за відносно невелику суму – дивіться у репортажі «Відеотеки» з допрем’єрного показу.
13:56 31.01.2017
«У Німеччині є закон, який карає за перекручування фактів, пов’язаних з Голокостом. Законодавством також передбачена кримінальна відповідальність за поширення неправдивої інформації, такої, що ображає честь та гідність людини, її релігійні, етнічні почуття. На превеликий жаль, наші суди та правоохоронні органи не вважають подібні випадки своєю сферою відповідальності», говорить Андрій Юраш, директор департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури. Про необхідність відповідальності за порушення прав нацменшин та релігійних спільнот, а також про те, чи дотримуються журналісти етики у матеріалах, що стосуються релігійної та етнічної тематик – у інтерв’ю Андрія Юраша «Відеотеці».
10:00 29.12.2016
«В 2017 году журналистика должна протянуть руку помощи, а не порождать фейки», - такую из основных задач для украинских корреспондентов ставит в новом году журналист проекта «Общественное ТВ Донбасса» Алексей Мацука.
10:00 28.12.2016
Сергій Кейн підсумовує музичний рік в Україні. Про відкриття року, найкращі альбоми, концерти, радійні квоти, враження від закриття файлообмінника Ex.ua та про необхідність підтримки української музики з боку держави – у блозі Сергія Кейна, головного редактора музичного видання Comma.com.ua
17:17 17.11.2016
«Коли телекомпанія була державною, які могли бути погляди? Влада все робить добре. За стільки років ми втомилися не бачити, не помічати якихось проблем. Раніше підхід був менш критичним і потребував меншої кількості точок зору. В цьому сенсі (критичного ставлення до влади) я вважаю, що ми стаємо Суспільним. Є багато випадків, коли люди телефонують і кажуть: "Приїдьте ви, бо інші просто не хочуть, відмовляються". Бо в одній проблемі зав’язана «Запоріжсталь», у іншій – місцева влада», - розповідає про зміни у Запорізькій філії НТКУ Наталія Чикулова, директор інформаційних телепрограм. Більше про поступове перетворення філії у Суспільного мовника та проблеми, із якими колектив зіштовхується на шляху реформ – у репортажі «Відеотеки».
19:57 12.10.2016
Перед створенням публічного акціонерного товариства Національної суспільної телерадіокомпанії (ПАТ НСТУ) важливо з’ясувати, яким суспільне мовлення бачать співробітники філій Національної телерадіокомпанії (НТКУ) та громадськість у регіонах.
17:23 07.10.2016
«Через якісь політичні міркування розгляд законопроекту був призупинений, і, по суті, не просувається. Ним не цікавляться депутати, навіть ті, котрі його вносили. Або ж цікавляться, але недостатньо для того, щоб його поставили до порядку денного», - так Дмитро Котляр, медіаексперт та один з ініціаторів законопроекту прокоментував процес ухвалення закону про доступ до публічної інформації. Про це він розповів під час Міжнародної конференції «RTI: Відзначення 250-ї річниці права на інформацію та подальше зміцнення всіх національних систем країн Східного партнерства». Більше про долю законопроекту та про перспективи законодавчого захисту викривачів – у коментарі Дмитра Котляра «Відеотеці».
19:01 23.08.2016
Через два місяці після нагородження картини про Євромайдан «Зима у вогні» спеціальним призом Американської телеакадемії The Television Academy Honors режисер стрічки Євгеній Афінеєвський прилетів в Україну, аби передати нагороду співтоврцям проекту.
20:31 11.08.2016
Зйомки на телефон, загублена флешка із начиткою для ведучого, невблаганний дедлайн та суворі журналістські стандарти, – «Відеотека» відвідала Школу універсальної журналістики UA:Першого, яка готує випуск новин студентів, та зафіксувала найцікавіші моменти. Тренери школи Ігор Куляс та Олександр Макаров розповіли про особливості навчання мультимедійних журналістів, а студенти – про бажання якнайшвидше створити суспільне мовлення, яке є для них важливішим, аніж висока зарплатня на комерційних каналах. Стежити за роботою студентів Школи можна у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram.
19:07 01.08.2016
«Наша історія починається з того, що ми намагаємось допомогти нашій героїні встановити, куди подівся її дід, котрий був українським етнографом, розстріляним у 1938 році. Ми намагаємось допомогти їй розкопати цю справу і знаходимо купу історій українських істориків, розстріляних у кінці тридцятих років. Ми спробували зрозуміти, за що ж їх розстріляли. Коли ми починаємо підіймати ці факти, то ми виходимо на колосальну фальсифікацію та крадіжку нашої історії», – розповідає автор документального проекту «Україна. Повернення своєї історії» виробництва «1+1» Акім Галімов. Чим здивує глядачів історичний документальний фільм, зйомки якого наразі проходять на ВДНГ у Києві та який вийде в ефір на День Незалежності України, – у відеорепортажі «ВідеоТеки».
21:20 12.07.2016
11 червня відомий український журналіст та телеведучий Андрій Куликов провів у статусі ведучого політичного ток-шоу «Свобода слова» на каналі ICTV свій останній ефір. До цього він вів програму протягом дев’яти років.
00:21 02.07.2016
У Києві відбулася презентація мультимедійної книги репортажів науковця, історика та журналіста «Громадського радіо» Марти Дичок «Ukraine’s Euromaidan. Broadcasting through Information Wars with Hromadske Radio». До книги ввійшли 42 репортажі, які вона робила для «Громадського радіо», починаючи з початку Євромайдану.
18:34 23.06.2016
«Самая большая проблема, которая есть сейчас на территории неоккупированной Луганской области, – это то, что у нас не осталось ни одной типографии. Мы тиражируемся в Харьковской области. На доставку уходят практически сутки. Это самый нелепый показатель, на который мы никак не можем повлиять», - рассказывает о трудностях, с которыми столкнулась «Телегазета» (Старобельск, Луганская область) ее издатель Дмитрий Климанов. По словам медиаменеджера, издание приносит прибыль. О том, как газете удается быть рентабельной на фоне войны и сложной экономической ситуации, - в интервью Дмитрия Климанова «Видеотеке».
09:00 07.05.2016
"Треба сформувати принципи роботи, які би стосувалися правил і принципів роботи цієї комісії таким чином, щоб вона працювала ефективно, і щоб її рішення були зрозумілими для широких кіл громадськості. Нам потрібно відновити довіру до неї. Якщо ця довіра буде відновлена, то далі ця комісія, думаю, буде працювати ефективно», – сказав в інтерв’ю Відеотеці голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.
21:05 28.04.2016
Попередження каналу «Україна» – таке рішення після розгляду позапланової перевірки мовника ухвалила Нацрада з питань ТБ та радіомовлення за трансляцію серіалу «Не зарійкася». За відповідну санкцію одноголосно проголосували усі члени Нацради. Питання розглядалося на засіданні регулятора одним із перших у порядку денному, і його обговорення тривало більше 4 годин з кількома перервами. Про те, з якими аргументами прийшли сторони медіаконфлікту та у якій атмосфері регулятор ухвалював рішення – у репортажі «Відеотеки».
<<<
<
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
>
>>>
Всього записів: 2494   Всього сторінок: 147