події
інтерв'ю
no comment
лекції
дайджест
Приціл
телятина
про проект
контакти
архів
летючка
Підписка
Вибори та ЗМІ
RSS
MediaSapiens
блоги
Сергій Кейн
Нацвідбір Євробачення перетворився на батл - Сергій Кейн 17:04 28.02.2017
Сергій Кейн, головний редактор музичного видання Comma.com.ua
Алексей Мацука
Донецкий журналист: «Власть должна создать беженцам с Донбасса "зеленый коридор", который не ведет в сарай» 09:07 21.04.2015
Журналист, глава правления Донецкого института информации
Евгений Лауэр
Евгений Лауэр: "В военное время говорить о свободе слова преступно" 10:00 30.08.2014
Журналист
Сергій Солодкий
Дипломати, виявляється, матюкаються, або Як українські ЗМІ потрапили у пастку 09:10 17.02.2014
Журналіст-міжнародник
Олександр Михельсон
Писали, що його застрелили, а насправді його зарізали 09:00 29.04.2013
Оглядач "Цензор.net"
Усі блоги
 
Ви тут: Головна >> інтерв'ю >> Анна Бабінець: "Муженко ще не оформився в окремого персонажа чорного списку, але він дуже до цього наближається"
Анна Бабінець: "Муженко ще не оформився в окремого персонажа чорного списку, але він дуже до цього наближається"
ВідеоТеКа 2014-10-09 14:45:00
Зрадництво серед українських генералів "середньої ланки" має системний характер, переконана журналіст агенції журналістських розслідувань "Слідство.інфо". Які факти та обставини змушують робити такі висновки, чому для того, щоб вважати себе впливовим в Україні журналістом, мало просто робити свою роботу професійно,- про це і не тільки у розмові із Анною.
В одному з останніх випусків програми журналістських ...
Популярність матеріалу:
Голосів: 1
x0
Коментарі: Додати коментар:
Коментарі: Додати коментар:
Статус:
Код з картинки:
Ім'я:
Коментар:
Військовий
10:05 16.10.2014
Гелетей звільнити Назаркіна від керування спецопераціями. Але чим займається далі Назаркін. Можливо його відсторонили від посади і заборонили вхід до ГШ ЗСУ. Ні! Його призначили виконувати обовязки першого заступника начальника ГШ ЗСУ. Не дивно? За що підвищили? Ось так військова розвідка Росії за гроші все може купити в Україні, тільки б таємні дані передавав і зраджував український народ.
І по Гелетею. Він був начальником УДО. Призначили Міністром оборони. Але на посаду начальника УДО нікого не призначали. Може комусь тримали? Так, Гелетею. Коли він знищив українську армію, його знов призначили начальником УДО. Це для роздумів.
І третє. У військах кажуть, що спочатку призначили МО колишнього міліціонера, який знав лише як ловити злодіїв, а не військову тактику і стратегію. А тепер призначили міліціонера, який цих злодіїв охороняв. Але і він, не маючи військового досвіду, наврядчи зрозуміє потреби військових. Можна мати багато танків, але це не забезпечить перемоги. Треба знати, як їх використовувати, а також коли тебе обманює підлеглий або коли підлеглий в цьому нічого не тямить.
Тому і не хочуть люди призиватися, їхати в зону АТО. Бо не бачать реальних дій військового керівництва по збереженню на війні підлеглих всіма можливими способами, але за умови переможної ходи. Не хочуть потрапляти в котли і бути обстріляними з артилерії без жодної відповіді ворогу.
MAZEPA
17:23 09.10.2014
Далеко не всі військові - такі. Мої колишні колеги, військові журналісти, такі як Влад Марек, Петро - полковник і підполковник, справжні герої. Ці офіцери виконують свої завдання і на передовій, ризикуючи своїм життям. А такі, як Назаркін - то нонсенс. жах. але, здається, його відсторонили.