«Для журналіста не може бути, що ці свої, а ці чужі. Про нього не показуємо, тому що теоретично це може повпливати на імідж країни. Аргументи типу «у нас війна» і «ви працюєте на руку Кремля» - це аргументи, які нічого під собою не мають. Коли люди починають тобі таке говорити, це означає, що ти зробив добре свою роботу, і у них проти тебе нічого немає», - вважає Любомир Ференс.
Журналіст агенції "Слідство.інфо" у розмові із "ВідеоТеКою" зазначає, що хоча реакція на його розслідування зазвичай не така, на яку він розраховує, час від часу публікації таки призводять до певних зрушень. Прикладом є сюжет-переможець в конкурсі «Контроль над тютюном: розвіюємо димову завісу». Нагадаємо, цей конкурс був організований «Телекритикою», Центром громадянського представництва «Життя» та Українським центром контролю над тютюном у партнерстві з Інститутом Медіа Права та pr-агентством «Красні Комунікації».
Сюжет «Дали прикурити» розповідає про українських урядовців, що лобіюють інтереси транснаціональних корпорацій всупереч інтересам держави. Розслідування Любомира Ференса розкриває проблему скандального позову України в СОТ проти Австралії щодо питання про «заходи, що стосуються товарних знаків та інших вимог до пакування, прийнятних для тютюнових виробів», який триває з 2012 року. 20 травня цього року прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив міністру економіки Айварасу Абромавичусу розібратись у доцільності участі України у судовій справі з Австралією щодо маркування тютюнових виробів.