
Питання про те, хто правий у конфліктах, які нерідко виникають поміж журналістами та охороною Майдану (а ще частіше - охороною Антимайдану), нагадує питання про яйце та курку. Як на Антимайдані, так і на Майдані, завжди будуть виникати непорозуміння між охороною та журналістами, тому що ті та інші мають різні завдання, каже кореспондент Громадського ТБ Богдан Кутєпов. Журналіст прагне отримати якомога ширшу інформацію, а охорона - обмежити доступ до інформації, яка може шкодити справі.
З початку ті, хто стоять на барикадах на вулиці Грушевського, з підозрою ставились до журналістів та уникали зйомки, але тепер всі заспокоїлись, бо розуміють, що правоохоронні органи ідентифікували кожного з них, каже репортеру "ВідеоТеКи" один з мітингувальників.
Бійці самооборони Євромайдану можуть почуватися виснаженими, адже протест триває вже понад два місяці. Якщо журналісти хочуть їх знімати або взяти коментар, не варто відразу вмикати камеру і тицяти їм в обличчя мікрофон, зауважує керівник психологічної служби Євромайдану Володимир Погорілий. Краще спочатку підійти і просто привітатися, завести звичайну людську розмову...
