Комунікаторами між державою та суспільством у процесі публічного просування реформ мають бути люди, обізнані у питаннях реформування країни, підкреслив Євген Бистрицький під час дискусії на тему "Як виграти інформаційну війну?". Такі люди мають бути фахівцями у колі питань, які влада має роз’яснити громадськості, «щоб матеріал, який подавався б внутрішньо, а потім й зовнішньо публіці, з одного боку, не втрачав суть реформи, а з іншого боку, у простій формі доносив би її», каже виконавчий директор фонду "Відродження".
Водночас, на думку Бистрицького, залучення експертів має відбуватися й у сфері боротьби з російською інформаційною агресією. Наприклад, це стосується викриття фейків, які масово вкидають у медіапростір прокремлівські ЗМІ. «Не можна "розіп’ятому хлопчику" протиставити повідомлення про те, що це просто фейк. Треба за ним бачити глибинність смислів. Тих смислів, чому 80% російського населення вірить в це фактично. Тут потрібна негайна експертна допомога і журналістська робота».
Крім того, на думку Євгена Бистрицького, широкій аудиторії треба показувати те, як живе континентальна Україна, чи змінюється життя людей на краще, яким чином реформи впливають на простих громадян: «Треба показувати, що змінюється в житті. Як складається ситуація з правами людини, зі змінами в судовій системі. Все це треба чесно показувати. Тут виникає питання дуже складне. Це не є апологетизація уряду, який намагається худо-бідно робити реформи або говорити про них. Йдеться й про критичний погляд, здоровий раціональний критичний погляд, щоб підштовхувати реформи».