події
інтерв'ю
no comment
лекції
дайджест
Приціл
телятина
про проект
контакти
архів
летючка
Підписка
Вибори та ЗМІ
RSS
MediaSapiens
блоги
Сергій Кейн
Нацвідбір Євробачення перетворився на батл - Сергій Кейн 17:04 28.02.2017
Сергій Кейн, головний редактор музичного видання Comma.com.ua
Алексей Мацука
Донецкий журналист: «Власть должна создать беженцам с Донбасса "зеленый коридор", который не ведет в сарай» 09:07 21.04.2015
Журналист, глава правления Донецкого института информации
Евгений Лауэр
Евгений Лауэр: "В военное время говорить о свободе слова преступно" 10:00 30.08.2014
Журналист
Сергій Солодкий
Дипломати, виявляється, матюкаються, або Як українські ЗМІ потрапили у пастку 09:10 17.02.2014
Журналіст-міжнародник
Олександр Михельсон
Писали, що його застрелили, а насправді його зарізали 09:00 29.04.2013
Оглядач "Цензор.net"
Усі блоги
 
Архів
09:00 25.01.2017
«Публічним людям варто розуміти, що їхню сторінку розглядають детально. Те, що вони скажуть, буде ретрансльовано в ЗМІ. Відповідно, варто ставитися до своєї сторінки так, як раніше ставилися до прес-служб», - сказав головний редактор сайту UaReview Роман Голубовський під час дискусії «Павутина соцмереж: хто павук, а хто жертва?», котра відбулася 23 січня MediaHub.
18:33 25.01.2017
Одной из самых обсуждаемых украинских тем на этой неделе стал языковой вопрос. Депутаты Верховной Рады, будто соревнуясь друг с другом, подготовили сразу три законопроекта. Все они предполагают серьезные шаги по украинизации. Об особенностях законопроектов, а также том, как они могут повлиять на работу СМИ и телевидения - в интервью Галины Петренко, шеф-редактора издания «Детектор медиа» "Громадскому".
19:00 27.01.2017
У Верховній Раді зареєстровані три законопроекти про мову, які передбачають майже повну українізацію телевізійного та радійного ефіру, преси, книговидання, кінематографа та реклами. Про те, як документи можуть вплинути на роботу ЗМІ, які санкції чекають на медіа у разі невиконання законів та про те, чи зможуть усі мовники виконувати окремі положення законопроектів – в інтерв’ю «Відеотеки» з медіаюристом Інституту медіа права (Центр демократії та верховенства права) Ігорем Розкладаєм.
13:56 31.01.2017
«У Німеччині є закон, який карає за перекручування фактів, пов’язаних з Голокостом. Законодавством також передбачена кримінальна відповідальність за поширення неправдивої інформації, такої, що ображає честь та гідність людини, її релігійні, етнічні почуття. На превеликий жаль, наші суди та правоохоронні органи не вважають подібні випадки своєю сферою відповідальності», говорить Андрій Юраш, директор департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури. Про необхідність відповідальності за порушення прав нацменшин та релігійних спільнот, а також про те, чи дотримуються журналісти етики у матеріалах, що стосуються релігійної та етнічної тематик – у інтерв’ю Андрія Юраша «Відеотеці».
09:00 03.02.2017
25 січня ветерани АТО разом із кількома народними депутатами заблокували ділянку залізниці, що поєднує підконтрольні Україні території з тимчасово окупованими районами Донецької та Луганської областей. Протестувальники називають свою акцію «блокадою торгівлі з окупантами» Учасники блокади заявили, що не будуть пропускати метал, вугілля, деревину, а також промислові партії алкоголю і сигарет.
09:00 07.02.2017
«Ми надаємо комерційні послуги. Ми продаємо свої шоу, одного разу ми навіть продюсували музику. Потім реінвестуємо отримані гроші на підтримку свого мовлення для того, щоб мінімізувати витрати суспільних коштів», - говорить Нікола Калігіоре, менеджер міжнародних відносин суспільного італійського мовника RAI.
15:17 10.02.2017
9 лютого стартували зйомки повнометражного художнього фільму українського режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». В основі стрічки реальні події – два тижні оборони Донецького аеропорту в листопаді-грудні 2014 року. Зйомки триватимуть до початку квітня, а фільм планують випустити в широкий прокат на день Збройних Сил України – 6 грудня 2017-го.
09:00 11.02.2017
Вперше в історії України керівника телерадіокомпанії, 100 % акцій якої у власності держави, не призначатиме влада, а обиратимуть на конкурсі члени Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Претенденти на посаду голови правління ПАТ НСТУ можуть подавати документи до 16 березня. На прес-конференції, 3 лютого 2017 року, члени Наглядової ради Тарас Шевченко,Тетяна Лебедєва та Олексій Панич розповіли про вимоги до ідеального кандидата на посаду голови НСТУ. Детальніше про умови конкурсу – дивіться у матеріалі «Відеотеки».
09:00 14.02.2017
«Дев’ять відсотків громадян, кожний одинадцятий навколо нас, вважає події зими 2014-2015 років у Києві незаконним збройним переворотом і народною революцією одночасно. Двадцять два відсотки опитаних, вважають, що Мінський процес зриває як Київ, так і Кремль. З одного боку, цифри дослідження показують, що громадяни дезорієнтовані, з іншого – вони не вірять нікому», - сказав програмний директор ГО «Детектора медіа Роман Шутов під час презентації дослідження впливу російської пропаганди на суспільну думку в Україні.
14:03 16.02.2017
Украинцы смотрят российские каналы, но не доверяют им – таковы результаты исследования, которое провел Киевский международный институт социологии по заказу сайта «Детектор медиа». Больше 40 процентов украинцев доверяют той информации о войне в Донбассе, которую распространяют украинские общенациональные каналы - они на первом месте по доверию. Правда, и оно в последнее время серьезно упало — и это тревожный сигнал. Так считает шеф-редактор портала «Детектор Медиа» Наталья Лигачева, она прокомментировала в студии «Громадского на русском» результаты исследования.
18:29 16.02.2017
16 лютого на засіданні Нацради планувався розгляд заяви про продовження строку дії ліцензії київського «Радио Вести». Під стінами регулятора зібралося два мітинги прихильників непродовження дозволу на мовлення. Сподівання активістів та плани членів Нацради зруйнувала несподівана ухвала Франківського районного суду міста Львова, яка заблокувала розгляд регулятором заяви «Радио Вести» про продовження строку дії ліцензії. Як на це реагували в Нацраді - дивіться в репортажі «Відеотеки».
17:55 17.02.2017
"Витрати на цю подорож (до США) чиновники здійснювали в цьому році, відповідно вони повинні будуть задекларувати їх у наступному році, якщо, звичайно, видаток перевищує поріг (80 тис. грн - ред.). Скоріш за все, там буде перевищення, бо є витрати на подорож, але, здається, ще треба було придбати квиток, щоб потрапити на інавгурацію і молитовний сніданок. Вартість цього квитка явно перевищує цей поріг, тобто їм необхідно буде зазначити цей видаток у своїй наступній декларації", - про це Дмитро Котляр, експерт Програми розвитку ООН сказав під час семінару для журналістів «Друга хвиля: хто і як подає е-декларації з 2017 року . За рахунок яких категорій держслужбовців кількість декларантів збільшиться в рази? Хто з освітян та медиків має подати е-декларацію, а хто – ні? Які мінімальні сум треба декларувати майно у 2017 році? Відповіді на ці питання - у відеофрагментах семінару Дмитра Котляра.
15:17 18.02.2017
Гости программы 20/22 с Юлией Литвиненко и Василием Апасовым – заместитель главы Национального совета Украины по вопросам телевидения и радиовещания Ульяна Фещук и глава общественной организации "Детектор медиа" Наталья Лигачева. Также гость тайной комнаты политтехнолог Сергей Гайдай. Говорим о ситуации вокруг радио "Вести" и предположении Зоряна Шкиряка запретить российские социальные сети.
16:28 22.02.2017
«Брак розуміння того, в що ми вступаємо і яким чином ми це робимо, породжує велику хвилю тривоги у людей: як у прихильників, так і у опонентів. Прихильники бояться, що вони втратять певні можливості, опоненти - що їм доведеться підкорятися правилам, які для них чужі», - сказав Євген Глібовицький, експерт зі стратегій, партнер компанії Pro.mova під час конференції «Медіа за європейські зміни в Україні».
19:06 23.02.2017
Независимый журналист Аркадий Бабенко рассказал в интервью «Громадскому на русском» о своем отъезде в Прагу, об угрозах, которые получал в России, и о том, чем собирается заниматься в ближайшее время.
19:36 24.02.2017
Під час півфіналу, коли сидиш у залі, а над тобою літають камери, з різних боків дзижчить техніка, вся команда працює як стрілки у годиннику, мимоволі виникає сотня «Чому?», «Як це працює?», «Хто ці всі люди і що вони роблять?». «Детектор медіа» 23 лютого побував на репетиції фіналу національного відбору «Євробачення-2017» і розпитав про все команду СТБ
17:04 28.02.2017
«Мені здається, що конкурс вперше привернув велику увагу молоді, котра, по суті, влаштувала батл між MELOVIN та O.Torvald. Судді обрали Таяну, але всі все одно обговорюють протистояння O.Torvald та MELOVIN», - говорить Сергій Кейн, головний редактор музичного видання Comma.com.ua. Про те, чому у національному відборі переміг рок-гурт та чому Євробачення є випробуванням на готовність до безвізового режиму - у блозі Сергія Кейна.
<<<
<
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
>
>>>
Всього записів: 2494   Всього сторінок: 147